MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13336312
nr 1333 6312
Stolar
6 st, senempire, björk
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:19:20
15/6 11:06:52
Senempiren